Naše služby

Fyzio & Beauty

Individuální přístup pro vaše zdraví a krásu.

Estetika

V naší klinice používáme jen ty nejlepší rehabilitační přístroje a moderní fyzikální metody.

Estetická rázová vlna

Rázová vlna je vhodná také na korekci jizev a strií. Neinvazivní ošetření rázovou vlnou nastartuje tvorbu kolagenu a elastinu a jizvičky zacelí. Skvělým doplňkem léčby estetických nedokonalostí je i manuální lymfodrenáž.

Číst více

S čím Vám může rázová vlna pomoci?

  • korekce a ošetření celulitidy
  • korekce jizev a strií, prevence jejich vzniku
  • vypnutí svalové a vazivové tkáně
  • zmírnění a odstranění lymfedému
  • zmenšení obvodu – „zeštíhlení“
900 Kč

Přístrojová lymfodrenáž

Díky lymfodrenáži se v těle rozproudí tok lymfy, podpoří metabolismus a také detoxikaci organismu. Dojde jak k uvolnění zadržované vody, tak odplavování škodlivin. Nejedná se jen o kosmetickou proceduru, i když jsou její účinky víc než žádané, protože pomáhá s hubnutím a také redukcí celulitidy.

Číst více

Jedinou kapilárou v těle schopnou vstřebat a transportovat proteiny z tkání je lymfatická kapilára. Je tedy zřejmé, že dobrý stav lymfatického systému a jeho dostatečná transportní kapacita jsou základní podmínkou úspěšné prevence a léčby celulitidy.

Pozitivní ovlivnění lymfatického systému efektivně zajišťuje opakovaná odborně provedená lymfodrenáž, která zlepší „průtočnost“ lymfatického řečiště a navodí fyziologické poměry v podkoží. Cílem je nastartovat lymfa­tický systém a zlepšit jeho funkčnost trvale.

400 Kč

Ošetření jizev či strií vysokovýkonným laserem

Ošetření jizev nebo strií pomocí vysokovýkonného laseru je moderní metoda, která se stále častěji využívá v dermatologii a estetické medicíně. Laserová terapie umožňuje efektivní redukci jizev a strií tím, že působí na vrstvy kůže bez poškození okolního tkáně.

Stimulace regenerace kůže: Laserové paprsky pronikají do hlubších vrstev kůže, kde podporují tvorbu nového kolagenu a elastinu. 

Rozklad abnormálních struktur: Laserová energie může cíleně rozkládat abnormální tkáň, jako jsou jizvy nebo roztažené pruhy v kůži (strie).

Číst více

Ošetření se opakuje dle množství tukové tkáně a podle potřeb klienta. Podle síly tukové tkáně a požadovaného výsledku její redukce je třeba 1 – 3 ošetření po měsíci.

800 Kč

Ošetření nehtové mykózy vysokovýkonným laserem

Vysokovýkonný laser prohřívá nehtovou ploténku a nehet. Tepelné působení likviduje bakterie způsobující plíseň. Zákrok je bezbolestný, v případě rozsáhlejšího problému se doporučuje 2–3x ošetření opakovat. Laserová léčba umožňuje ošetřit nehty s onychomykózou za zhruba 20 minut.

Číst více

Prostřednictvím aplikační hlavice tento přístroj emituje ultrazvukové vlny, které pronikají do podkožní oblasti, kde narušují strukturu tukových buněk a způsobují, že se jejich obsah štěpí a uvolňuje do mezibuněčných prostor.

Výhody ultrazvukové kavitace:

  • bezbolestná
  • neinvazivní
  • pomáha i proti celulitide
  • tvarování problematických partií.
700 Kč

Formování postavy vysokoindukčním magnetem

Unikátní přístroj pro posílení a budování svalů. Dosáhněte své vysněné postavy jednoduše, bezbolestně a bez cvičení.

Salus Talent Pro AES je elektromagnetické zařízení vysoké intenzity, které vám umožní získat pevnější tělo, díky čemuž se budete cítit skvěle. Ošetření je neinvazivní, naprosto bezbolestné a s nulovou rekonvalescencí. Terapie na rozdíl od běžného cvičení nezatěžuje vaše klouby a páteř.

Číst více

Jedná se o rychlý a účinný nechirurgický zákrok, umožňující dosáhnout estetického svalnatého vzhledu a vybudovat svalovou hmotu, kterého lze jinak stěží dosáhnout v tak krátké době. Zákrok mohou podstoupit muži i ženy.

Pro opravdu dechberoucí výsledek obvykle doporučujeme 2 a více ošetření, přičemž konkrétní počet navrhne odborný tým kliniky po odborné konzultaci. Po 4 ošetřeních můžete očekávat výsledek, který lze přirovnat ke třem měsícům fitness cvičení.

2 900 Kč