Naše služby

Fyzio & Beauty

Individuální přístup pro vaše zdraví a krásu.

Estetika

V naší klinice používáme jen ty nejlepší rehabilitační přístroje a moderní fyzikální metody.

Vysokoindukční magnetoterapie

Unikátní přístroj pro posílení a budování svalů. Dosáhněte své vysněné postavy jednoduše, bezbolestně a bez cvičení.

Jedná se o rychlý a účinný nechirurgický zákrok, umožňující dosáhnout estetického svalnatého vzhledu a vybudovat svalovou hmotu, kterého lze jinak stěží dosáhnout v tak krátké době. Zákrok mohou podstoupit muži i ženy.

Salus Talent Pro AES je elektromagnetické zařízení vysoké intenzity, které vám umožní získat pevnější tělo, díky čemuž se budete cítit skvěle. Ošetření je neinvazivní, naprosto bezbolestné a s nulovou rekonvalescencí. Terapie na rozdíl od běžného cvičení nezatěžuje vaše klouby a páteř.

Zatímco při zákroku ležíte, vaše tělo podává 100% výkon. Představte si, že za 30 minut uděláte 20 000 sklapovaček nebo dřepů, a to vše bez dřiny a propocených hodin v posilovně. Terapie elektromagnetem je cílená, izolovaná a velmi výkonná. Během terapie se ovšem nezpotíte jako během vydatného cvičení a po terapii vás odmění pouze pocit intenzivní stimulace daného svalu. Je ale vhodný i jako podpora aktivního cvičení.

Viditelný výsledek, který zajistí už 1 ošetření, je patrný už několik dní po zákroku a během následujících několika týdnů se postupně stává ještě výraznějším. Pro opravdu dechberoucí výsledek obvykle doporučujeme 2 a více ošetření, přičemž konkrétní počet navrhne odborný tým kliniky po odborné konzultaci. Po 4 ošetřeních můžete očekávat výsledek, který lze přirovnat ke třem měsícům fitness cvičení.

Jedna terapie od 2 900 Kč

Radiální rázová vlna

Rázová vlna je vhodná také na korekci jizev a strií. Neinvazivní ošetření rázovou vlnou nastartuje tvorbu kolagenu a elastinu a jizvičky zacelí. Skvělým doplňkem léčby estetických nedokonalostí je i manuální lymfodrenáž.

S čím Vám může rázová vlna pomoci?

  • korekce a ošetření celulitidy
  • korekce jizev a strií, prevence jejich vzniku
  • vypnutí svalové a vazivové tkáně
  • zmírnění a odstranění lymfedému
  • zmenšení obvodu – „zeštíhlení“
Jedna terapie od 800 Kč

Přístrojová lymfodrenáž

Díky lymfodrenáži se v těle rozproudí tok lymfy, podpoří metabolismus a také detoxikaci organismu. Dojde jak k uvolnění zadržované vody, tak odplavování škodlivin. Nejedná se jen o kosmetickou proceduru, i když jsou její účinky víc než žádané, protože pomáhá s hubnutím a také redukcí celulitidy.

Jedinou kapilárou v těle schopnou vstřebat a transportovat proteiny z tkání je lymfatická kapilára. Je tedy zřejmé, že dobrý stav lymfatického systému a jeho dostatečná transportní kapacita jsou základní podmínkou úspěšné prevence a léčby celulitidy.

Pozitivní ovlivnění lymfatického systému efektivně zajišťuje opakovaná odborně provedená lymfodrenáž, která zlepší „průtočnost“ lymfatického řečiště a navodí fyziologické poměry v podkoží. Cílem je nastartovat lymfa­tický systém a zlepšit jeho funkčnost trvale.

Jedna terapie od 390 Kč (40 minut)

Kryolipolýza

Kryolipolýza je moderní způsob redukce podkožního tuku pomocí řízeného zmražení tukových buněk. Působením nízké teploty obsah tukové buňky zkrystalizuje a buňka díky tomu zcela odumře. Následně je lymfatickým systémem odplavena ven z těla. Kryolipolýza je však neinvazivní, bezbolestná a není po ni nutná jakákoliv rekonvalescence.

Ošetření se opakuje dle množství tukové tkáně a podle potřeb klienta. Podle síly tukové tkáně a požadovaného výsledku její redukce je třeba 1 – 3 ošetření po měsíci.

Jedna terapie od 850 Kč (1 partie)

Ultrazvuková kavitace

Ultrazvuková kavitace slouží k bezbolestnému, účinnému a trvalému rozpouštění tukových buněk a následně zmenšení ošetřovaných partií.

Prostřednictvím aplikační hlavice tento přístroj emituje ultrazvukové vlny, které pronikají do podkožní oblasti, kde narušují strukturu tukových buněk a způsobují, že se jejich obsah štěpí a uvolňuje do mezibuněčných prostor.

Výhody ultrazvukové kavitace:

  • bezbolestná
  • neinvazivní
  • pomáha i proti celulitide
  • tvarování problematických partií.
Jedna terapie od 900 Kč (1 partie)

Posilovací přístroj

Multifunkční posilovací věž na efektivní procvičení celého těla.

Trénink na posilovací věži bezpečně procvičí všechny svalové partie. Multifunkční věž umožňuje během cvičení střídat velké množství pozic a tedy i cviků. Zároveň díky vysoké škálovatelnosti zátěže mohou takto posilovat i osoby méně fyzicky zdatné.

30 min za 200 Kč
isl_18401