Hodnocení

Napsali o nás

Masáž zad

Rated 5 out of 5
31 října, 2023

K paní Daniele chodím na masáž zad každý měsíc už dlouho a jsem moc spokojená. Začala jsem k ní chodit, protože mě občas bolela záda ze sedavého zaměstnání a od té doby, co chodím pravidelně mě už záda nebolí a cítím se celkově lépe. Vždy se na masáže těším a hlavně oceňuji, že Daniela je moc milá a vstřícná a odcházím od ní vždy s dobrou náladou.

Lenka Chladová

Fyzioterapie

Rated 5 out of 5
24 října, 2023

Fyzioterapeutka Daniela je opravdu profesionál s velmi příjemným a vstřícným lidským přístupem. Vřele doporučuji! Ve své práci je velmi pečlivá, důkladná i důsledná, pečlivě vyšetřuje i pátrá po příčině, terapie je cílená a ihned cítíte posun ke zlepšení. Ma mnoho kreativnich nápadů na domácí cvičení, která pomáhají. Jsem opravdu vděčná za její pomoc!

Jitka M.

Masáž zad a šíje

Rated 5 out of 5
25 září, 2023

Jsem velmi spokojená s masáží. Paní masérka je moc šikovná a ulevila mi od bolesti.

Tereza Olivová

Masáž zad a šíje

Rated 5 out of 5
19 září, 2023

Děkuji za dnešní masáž. Byla příjemná a moc pomohla!

Jana Kloučková

Fyzioterapie

Rated 5 out of 5
19 září, 2023

Není fyzioterapie jako fyzioterapie. Díky sedavému zaměstnání mám problémy se zády. Navštívila jsem již více fyzioterapeutů s menšími či většími úspěchy. Leč fyzioterapeut jako je Daniela – to je opravdová vzácnost. Profesionální, komplexní a neskutečně vstřícný přístup – to je Daniela. A ještě s jedním bonusem – vždy příjemná a dobře naladěná.

Zuzana Mattlachová

Napsat recenzi