Hodnocení

Napsali o nás

Celotělová masáž

Rated 5,0 out of 5
28 února, 2024

Byla jsem poprvé na masáži a slečna Adéla byla velice příjemná. Chtěla jsem aby se zaměřila na nohy, protože trénuji na závod a můžu jen doporučit.

Dominika B

Masáž zad a nohou

Rated 5,0 out of 5
20 prosince, 2023

Velmi příjemný a profi přístup slečny masérky.

Adam

Fyzioterapie

Rated 5,0 out of 5
11 prosince, 2023

Paní Danielu znám už 12 let a chodím k ní pravidelně už takto dlouho a jsem velmi spokojená. Vždy mi najde ta správná místa, kde mě nejvíce záda bolí a každému seniorovi bych doporučila na fyziozerapii chodit. Věnuje se individuálně problému každého pacienta/pacientky. Daniela je velmi přátelská a velký profesionál.

Irena Wildtová

Masáž zad

Rated 5,0 out of 5
31 října, 2023

K paní Daniele chodím na masáž zad každý měsíc už dlouho a jsem moc spokojená. Začala jsem k ní chodit, protože mě občas bolela záda ze sedavého zaměstnání a od té doby, co chodím pravidelně mě už záda nebolí a cítím se celkově lépe. Vždy se na masáže těším a hlavně oceňuji, že Daniela je moc milá a vstřícná a odcházím od ní vždy s dobrou náladou.

Lenka Chladová

Fyzioterapie

Rated 5,0 out of 5
24 října, 2023

Fyzioterapeutka Daniela je opravdu profesionál s velmi příjemným a vstřícným lidským přístupem. Vřele doporučuji! Ve své práci je velmi pečlivá, důkladná i důsledná, pečlivě vyšetřuje i pátrá po příčině, terapie je cílená a ihned cítíte posun ke zlepšení. Ma mnoho kreativnich nápadů na domácí cvičení, která pomáhají. Jsem opravdu vděčná za její pomoc!

Jitka M.

Napsat recenzi