Fyzio & beauty

O nás

FYZIO & BEAUTY

Individuální přístup pro vaše zdraví a krásu.

Brzký termín objednání, profesionální a zároveň mile lidské vystupování paní rehabilitační, čisté prostředí.
Markéta
Praha

Jsme moderní rehabilitační, estetické a relaxační zařízení v centru Prahy 4. 

Od roku 2011 vám nabízíme naše služby s individuálním přístupem. Nabízíme preventivní i léčebnou rehabilitaci s využitím špičkové přístrojové techniky. Pomáháme ženám i mužům plnit sny o dokonalé postavě skrze širokou nabídku moderních estetických přístrojů. Dále si u nás můžete odpočinout u regenerační a relaxační masáže.

Naše centrum vzniklo v roce 2011 a od počátku sídlilo nedaleko OC Flora. Po letech jsme se přesunuli do modernějších a větších prostor v Praze 4 Podolí, nedaleko stanice metra Pražského Povstání.

Více o Fyzio and Beauty

Díky našemu propojení s firmou Madisson s.r.o., která je druhým největším dodavatelem rehabilitační zdravotnické techniky na českém trhu, u nás můžete vyzkoušet ty nejmodernější přístroje. Firma Madisson už skoro 25 let dodává a servisuje kompletní rehabilitační techniku včetně přístrojů pro fyzikální léčbu, lehátek a vodoléčebných van. Každý rok firma přichází s novými a modernějšími přístroji na český trh, které následně používáme a představujeme v centru Fyzio & Beauty.

Nejenže ve Fyzio & Beauty přístroje používáme pro terapie našich pacientů, ale také je využíváme při pravidelných workshopech a školení od firmy Madisson. Na těchto školících akcí spolupracujeme s předními českými odborníky v oboru, kteří pracují právě s našimi přístroji. Madisson využívá prostory také jako showroom svých nových produktů ale i jako zpětnou vazbu pro svůj tým.

V neposlední řadě najdete v našem centru také přístroje pro domácí terapie dodávané firmou Dr.4ever. Právě firma Dr.4ever nabízí škálu unikátních přístrojů pro zdraví a estetickou péči v domácím prostředí, kterými můžete doplnit vaši terapii ve Fyzio & Beauty Centru.

Díky spojení všech těchto elementů představuje Fyzio & Beauty Centrum komplexní a moderní kliniku pro vaše zdraví a krásu. Čekají na vás nejmodernější rehabilitační technika, proškolený tým odborníků a individuální péče s možností personalizované domácí péče.

 

Individuální přístup

Ke každému zákazníkovi přistupujeme osobně a zákroky přizpůsobíme vašim potřebám.

Zařízení v centru Prahy

Nabízíme kliniku s příjemným a moderním prostředím jen kousek od stanice metra Pražského Povstání.

Profesionální tým

Bude o vás pečovat tým zkušených odborníků z oboru fyzioterapie, estetiky a masérství.

0
Odborníků
0 +
Spokojených klientů
0 +
typů ošetření

Náš tým

Poznejte nás tým odborníků, kteří budou pracovat na vašem zdraví, kráse a spokojenosti. 

BSc. Denisa Dufková
beauty manažer

Jsem absolventkou Zdravotnického Lycea a oboru Nutriční Terapie z University of Worcester ve Velké Británii, kde jsem navázala prací ve veřejném zdravotnictví a vědeckém publikování v oboru výživy. Pomáhám svým klientům se projíst ke zdraví, často ale dojde i na práci s jejich body image, což mě vedlo k navázání na oblast beauty. Ve Fyziu and Beauty působím jako manažerka beauty části a jako produktový specialista, můžete mě tedy zastihnout při neustálém zdokonalování jak naší nabídky nejnovějších technologií v oblasti krásy, či při Vaší beauty proceduře.

Mgr. Lucie Prausová
fyzioterapeutka

Vystudovala jsem fyzioterapii na 3. lékařské fakultě a na Fakultě tělesné výchovy a sportu v Praze. Aktivně se věnuji sportu a mám kladný vztah. Pracuji s dospělými a dětmi školního i předškolního věku. Zaměřuji se především na fyzikální terapii, která je důležitou součástí komplexní péče o klienty. V současnosti pracuji v centru Fyzio and Beauty jako fyzioterapeutka.

Adéla
Drábová
masérka

Studentka posledního ročníku fyzioterapie na Vysoké škole zdravotnické v Praze. Ráda se věnuji sportu a cestování. Ve Fyzio & Beauty Centru se věnuji především fyzioterapeutickým masážím.

Michal Velechovský
fyzioterapeut

Jsem absolventem Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, kde jsem vystudoval obor fyzioterapie. Od mladí se věnuji sportu, což mě také motivovalo k volbě tohoto oboru. Ve Fyzio & Beauty Centru pracuji především s dospělými, kdy se společně snažíme dosáhnout cílů jako je odstranění bolesti, zlepšení sportovního výkonu nebo dosažení plného zdraví a kondice po zranění.

Mgr. Robert Vojtíšek, MBA
jednatel

Na podobných pracovištích jako je to naše jsem vlastně vyrostl. Maminka, většinu profesního života, vedla rehabilitační oddělení a tak jsem měl k oboru od mala velmi blízko. Vedle jiných škol jsem vystudoval i Palestru a při vysoké jsem pracoval jako terapeut, masér a trenér. V roce 1999 jsem založil firmu Madisson s.r.o., která se záhy stala klíčovým dodavatelem rehabilitační zdravotnické techniky na českém trhu. V roce 2011 jsem založil naše centrum jako pracoviště, kde budeme prezentovat a pacientům nabízet tu nejmodernější rehabilitační techniku, kterou právě uvádíme na trh. Vedle péče pro klienty centrum slouží také jako školící centrum pro lékaře a fyzioterapeuty. Cílem centra i mým cílem je poskytnout ten nejlepší mix manuální terapie společně s nejmodernější rehabilitační technikou. Věřím, že se nám to daří.

Nina Záhorová, MSc.
klinický specialista

Jsem absolventkou University of Amsterdam v oboru mezinárodních a ekonomických vztahů a nyní studuji bakalářský obor fyzioterapie v Praze. Při studiu pracuji jako klinická podpora obchodního a marketingového týmu ve firmě Madisson. Ve Fyzio&Beauty Centru, které funguje i jako školící středisko firmy Madisson, se věnuji pořádání workshopů, zlepšování kvality služeb a klinické podpoře.

Mgr. Viktória Andrejčáková
marketing

Som absolventkou Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v odbore európska verejná správa a politické vedy v Košiciach. Po skončení vysokej školy som sa rozhodla presťahovať do Prahy a v súčasnosti pracujem v marketingu a podpore obchodného oddelenia. V rámci spoločnosti Madisson a projekte Dr.4ever sa venujem aj nášmu Fyzio&Beauty Centru, ktorého tím a služby sa snažíme stále zlepšovať a prispôsobovať vaším požiadavkám a potrebám.

Tomáš
Nováček
masér

Od mládí se pohybuji ve sportovním prostředí, v poslední době jako trenér mládeže. Uvědomuji si důležitost komplexního přístupu k péči o tělo. V masérské škole pana Stanislava Flandery jsem vystudoval kurz maséra ve zdravotnictví, zakončený zkouškou s akreditaci ministerstva zdravotnictví. Zde jsem také absolvoval další odborné kurzy.

Naši školitelé

MUDr. Peter Olšák
doktor

Od r. 2017 je členem výboru České lékařské akupunkturistické společnosti. Aktivně se podílí na pregraduální a postgraduální výuce studentů a lékařů. Mezi jeho profesní zájmy patří léčba pomocí metod, které vyžadují aktivní účast lékaře, a také část lékařského umění jako je např. manuální medicína a akupunktura. Studuje doktorský program na ústavu lékařské biofyziky LF UP, kde v rámci studia usiluje o implementaci léčebných postupů elektroakupunktury do běžné lékařské praxe.

Mgr. Martin Brach
fyzioterapeut

Asistent katedry zdravotnických odborů a ochrany obyvatelstva Fakulty biomedicínského inženýrství Českého vysokého učení technického v Praze. Je také fyzioterapeutem ve Ústřední Vojenské nemocnice - Vojenské fakultní nemocnice v Praze.

Mgr. David Havlíček
fyzioterapeut

Vystudoval obor fyzioterapie v roce 2018 na Fakultě tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci. V praxi se od roku 2014 zabývá reflexní stimulací mikrosystému nohy. Pracoval v Rehabilitačním ústavu v Kladrubech, lázních Slatinice a v ambulantní praxi v Říčanech a Uničově. Nyní provozuje soukromou praxi v Uničově. S vlastní vyvinutou metodikou reflexní terapie má pozitivní výsledky u bolestivých stavů, ale také u některých pacientů s poruchou pohybu neurologického původu. Od roku 2020 vyvíjí elektrostimulační obdobu reflexní terapie - metodu REST (reflexní elektrostimulační terapie). Pět let je externím lektorem na FTK UP Olomouc v tématice reflexní terapie a aktivně se účastní lékařských seminářů.