Fyzio & beauty

O nás

FYZIO & BEAUTY

Individuální přístup pro vaše zdraví a krásu.

Brzký termín objednání, profesionální a zároveň mile lidské vystupování paní rehabilitační, čisté prostředí.
Markéta
Praha

Jsme moderní rehabilitační, estetické a relaxační zařízení v centru Prahy 4. 

Od roku 2011 vám nabízíme naše služby s individuálním přístupem. Nabízíme preventivní i léčebnou rehabilitaci s využitím špičkové přístrojové techniky. Pomáháme ženám i mužům plnit sny o dokonalé postavě skrze širokou nabídku moderních estetických přístrojů. Dále si u nás můžete odpočinout u regenerační a relaxační masáže.

Naše centrum vzniklo v roce 2011 a od počátku sídlilo nedaleko OC Flora. Po letech jsme se přesunuli do modernějších a větších prostor v Praze 4 Podolí, nedaleko stanice metra Pražského Povstání.

Více o Fyzio and Beauty

Díky našemu propojení s firmou Madisson s.r.o., která je druhým největším dodavatelem rehabilitační zdravotnické techniky na českém trhu, u nás můžete vyzkoušet ty nejmodernější přístroje. Firma Madisson už skoro 25 let dodává a servisuje kompletní rehabilitační techniku včetně přístrojů pro fyzikální léčbu, lehátek a vodoléčebných van. Každý rok firma přichází s novými a modernějšími přístroji na český trh, které následně používáme a představujeme v centru Fyzio & Beauty.

Nejenže ve Fyzio & Beauty přístroje používáme pro terapie našich pacientů, ale také je využíváme při pravidelných workshopech a školení od firmy Madisson. Na těchto školících akcí spolupracujeme s předními českými odborníky v oboru, kteří pracují právě s našimi přístroji. Madisson využívá prostory také jako showroom svých nových produktů ale i jako zpětnou vazbu pro svůj tým.

V neposlední řadě najdete v našem centru také přístroje pro domácí terapie dodávané firmou Dr.4ever. Právě firma Dr.4ever nabízí škálu unikátních přístrojů pro zdraví a estetickou péči v domácím prostředí, kterými můžete doplnit vaši terapii ve Fyzio & Beauty Centru.

Díky spojení všech těchto elementů představuje Fyzio & Beauty Centrum komplexní a moderní kliniku pro vaše zdraví a krásu. Čekají na vás nejmodernější rehabilitační technika, proškolený tým odborníků a individuální péče s možností personalizované domácí péče.

 

Individuální přístup

Ke každému zákazníkovi přistupujeme osobně a zákroky přizpůsobíme vašim potřebám.

Zařízení v centru Prahy

Nabízíme kliniku s příjemným a moderním prostředím jen kousek od stanice metra Pražského Povstání.

Profesionální tým

Bude o vás pečovat tým zkušených odborníků z oboru fyzioterapie, estetiky a masérství.

0
Odborníků
0 +
Spokojených klientů
0 +
typů ošetření

Náš tým

Poznejte nás tým odborníků, kteří budou pracovat na vašem zdraví, kráse a spokojenosti. 

Daniela Dolanová DiS.
fyzioterapeutka

“Jsem absolventkou VOŠ, Diplomovaný fyzioterapeut.
Mám mnohaleté zkušenosti jako vedoucí rehabilitace v nestátním zdravotnickém zařízení rehabilitační a fyzikální medicíny a také jako lektorka skupinového cvičení seniorů. V současnosti už pár let působím jako fyzioterapeutka ve fyzio a beauty centru.”

Tomáš Nováček
masér

"Od mládí se pohybuji ve sportovním prostředí, v poslední době jako trenér mládeže. Uvědomuji si důležitost komplexního přístupu k péči o tělo. V masérské škole pana Stanislava Flandery jsem vystudoval kurz maséra ve zdravotnictví, zakončený zkouškou s akreditaci ministerstva zdravotnictví. Zde jsem také absolvoval další odborné kurzy."

Adéla Drábová
fyzioterapeutka

Studentka 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze.

Mgr. Robert Vojtíšek, MBA
jednatel

„Na podobných pracovištích jako je to naše jsem vlastně vyrostl. Maminka, většinu profesního života, vedla rehabilitační oddělení a tak jsem měl k oboru od mala velmi blízko. Vedle jiných škol jsem vystudoval i Palestru a při vysoké jsem pracoval jako terapeut, masér a trenér. V roce 1999 jsem založil firmu Madisson s.r.o., která se záhy stala klíčovým dodavatelem rehabilitační zdravotnické techniky na českém trhu. V roce 2011 jsem založil naše centrum jako pracoviště, kde budeme prezentovat a pacientům nabízet tu nejmodernější rehabilitační techniku, kterou právě uvádíme na trh. Vedle péče pro klienty centrum slouží také jako školící centrum pro lékaře a fyzioterapeuty. Cílem centra i mým cílem je poskytnout ten nejlepší mix manuální terapie společně s nejmodernější rehabilitační technikou. Věřím, že se nám to daří.“

Mgr. Viktória Andrejčáková
marketing

Som absolventkou Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v odbore európska verejná správa a politické vedy. Po skončení vysokej školy som sa rozhodla presťahovať do Prahy a v súčasnosti pracujem v marketingu a podpore obchodného oddelenia. V rámci spoločnosti Madisson a projekte Dr.4ever sa venujem aj nášmu Fyzio&Beauty Centru, ktorého tím a služby sa snažíme stále zlepšovať a prispôsobovať vaším požiadavkám a potrebám.

Nina Záhorová, MSc.
klinický specialista

Jsem absolventkou University of Amsterdam v oboru mezinárodních a ekonomických vztahů a nyní studuji bakalářský obor fyzioterapie v Praze. Při studiu pracuji jako klinická podpora obchodního a marketingového týmu ve firmě Madisson. Ve Fyzio&Beauty Centru, které funguje i jako školící středisko firmy Madisson, se věnuji pořádání workshopů, zlepšování kvality služeb a klinické podpoře.

Naši školitelé

MUDr. Peter Olšák
doktor

Od r. 2017 je členem výboru České lékařské akupunkturistické společnosti. Aktivně se podílí na pregraduální a postgraduální výuce studentů a lékařů. Mezi jeho profesní zájmy patří léčba pomocí metod, které vyžadují aktivní účast lékaře, a také část lékařského umění jako je např. manuální medicína a akupunktura. Studuje doktorský program na ústavu lékařské biofyziky LF UP, kde v rámci studia usiluje o implementaci léčebných postupů elektroakupunktury do běžné lékařské praxe.

Mgr. Martin Brach
fyzioterapeut

Asistent katedry zdravotnických odborů a ochrany obyvatelstva Fakulty biomedicínského inženýrství Českého vysokého učení technického v Praze. Je také fyzioterapeutem ve Ústřední Vojenské nemocnice - Vojenské fakultní nemocnice v Praze.

Mgr. David Havlíček
fyzioterapeut

Vystudoval obor fyzioterapie v roce 2018 na Fakultě tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci. V praxi se od roku 2014 zabývá reflexní stimulací mikrosystému nohy. Pracoval v Rehabilitačním ústavu v Kladrubech, lázních Slatinice a v ambulantní praxi v Říčanech a Uničově. Nyní provozuje soukromou praxi v Uničově. S vlastní vyvinutou metodikou reflexní terapie má pozitivní výsledky u bolestivých stavů, ale také u některých pacientů s poruchou pohybu neurologického původu. Od roku 2020 vyvíjí elektrostimulační obdobu reflexní terapie - metodu REST (reflexní elektrostimulační terapie). Pět let je externím lektorem na FTK UP Olomouc v tématice reflexní terapie a aktivně se účastní lékařských seminářů.