Hodnocení

Napsali o nás

Fyzioterapie

Rated 5 out of 5
8 srpna, 2023

Profesionální muzikanti obvykle potřebuji pomoc fyzioterapeuta. Klavíristi ještě na tom nejsou tak špatně jako houslisti. Pan primář Hampl mi asi před 10 lety doporučil Danielu Dolanovou.

Nejsem nováček, pokud se týká návštěv u fyzioterapeutů. Zkoušel jsem to v Čechách, v Americe, také v Saigonu a jinde.

Bouli velikosti golfového míčku, na krku, 4.obratel, mi odstranila až paní Daniela Dolanová.😀

Nedám na ni dopustit.

EV

Masáž

Rated 5 out of 5
2 srpna, 2023

Naprostá spokojenost 🙂 slečna příjemná, zajímala se o moje pohodlí 🙂 prostě super 😍

Renata Kavanová

Fyzioterapie

Rated 5 out of 5
2 srpna, 2023

Paní Daniela mi pomohla s problémy a bolesti zad. Nemohu si vynachválit její profesionální a zároveň milý přístup. Má bohaté zkušenosti a vždy se k ní moc těším, doslova nabíjí energií. Mohu ji opravdu doporučit.

Michaela Šimůnková

Masáž

Rated 5 out of 5
1 srpna, 2023

Paní Drábová naprosto skvělý přístup, ochota a hlavně nálada, díky které pak sami odcházíte v lepším rozpoložení. Samotná masáž super. Rozhodně jsem služeb nevyužil naposled.

David

Fyzioterapie

Rated 5 out of 5
1 srpna, 2023

Fyzioterapie, kterou Daniela provozuje, je na velice profesionální úrovni. Po dvou vážnějších úrazech mohu srovnávat s jiným zdravotnickým personálem, který do technik nedával až takovou razanci a odbornost, jako je tomu u Daniely. Techniky jsou aplikovány odborně a intenzivně, což má pozitivní vliv na celkový výsledek. Všem, kteří marně hledají dobrého fyzioterapeuta (tim nemyslím pouze osoby se zdravotními problémy, ale i ty, kteří hledají to nejlepší do svého odborného týmu) mohu Danielu jednoznačně doporučit.

Jitka Polívková

Napsat recenzi