Naše služby

Fyzio & Beauty

Individuální přístup pro vaše zdraví a krásu.

Masáže

Dopřejte svému tělu odpočinek, uvolnění a relaxaci.

Celotělová masáž s prvky fyzioterapie

Je vynikající jak pro sportovce a lidi po těžké fyzické zátěži, ale i pro ty, kteří mají pohybu naopak málo. Jedná se o masáž odstraňující únavu a posílení regenerace organismu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Napomáhá lepšímu prokrvení a návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového centra.

1 200 Kč

Uvolňující masáž zad a šíje

Jedná se o masáž odstraňující únavu a posílení regenerace organismu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Napomáhá lepšímu prokrvení a návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového centra.

Terapie od 900 Kč

Aromaterapeutická masáž

Aromaterapeutická masáž (nebo jen Aroma masáž) je jemná a relaxační masáž. Pracuje se při ní podobně jako při aromaterapii s účinky různých vůní na organismus. Při masáži používáme na míru namíchané éterické oleje, s jejichž pomocí lze ovlivnit nejen stav mysli, nálady, ale také celkové zdraví klienta.

1 200 Kč

Uvolňující masáž celého těla

Je vynikající jak pro sportovce a lidi po těžké fyzické zátěži, ale i pro ty, kteří mají pohybu naopak málo. Jedná se o masáž odstraňující únavu a posílení regenerace organismu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Napomáhá lepšímu prokrvení a návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového centra.

60 min 1 200 Kč / 90 min 1 800 Kč

Intenzivní masáž celého těla

Masáž pomáhá zbavit jednotlivé svalové partie bolesti, únavy a napětí. Zlepšuje místní prokrvení a tím i výživu kůže a podkoží. V ro­vině duševní má tato intenzivní masáž blahodárný vliv na nervovou soustavu a celkově pozitivně ovlivňuje psychický stav člověka – pomůže vám odstranit stres, napětí, nespavost, bolest hlavy i deprese.

2 400 Kč

Masáž vyhřívaným vodním lůžkem Medistream

Masáž na vyhřívaném “vodním lůžku”. Intenzivní masírování celého těla nebo vybrané části těla pomocí 2 pohyblivých trysek. Terapie může probíhat mezi cca 15 až 30 minutami.

Terapeutické a relaxační účinky:

  • odbourávání stresu
  • snížení svalového napětí
  • celkové prokrvení těla, zlepšení homeostáze
  • podpora látkové výměny, zrychlení metabolismu
  • stimulace lymfatického systému
  • tonizace tkáňových struktur
  • zvyšování kloubní hybnosti a flexibility
500 Kč