Naše služby

Fyzio & Beauty

Individuální přístup pro vaše zdraví a krásu.

Podívejte se na nabídku

Rehabilitace

Dopřejte svému tělu úlevu od bolesti.

Vstupní vyšetření a konzultace s fyzioterapeutem

Vstupní vyšetření je pro všechny nové klienty fyzioterapie a zahrnuje tři části:
Vstupní rozhovor – terapeut se Vás vyptá na historii Vašich obtíží a na očekávané cíle léčby.
Vyšetření pohybového aparátu – terapeut provede komplexní kineziologický rozbor. Prohlédne si Vás, vyšetří pohyby v kloubech a pohybové stereotypy, vyšetří napětí a aktivitu svalů.
Doporučení vhodné individuální terapie – na základě vstupní konzultace a vyšetření Vám terapeut provede manuální terapii a případně doporučí vhodné cvičení na doma. Následně Vám nastaví individuální rehabilitační plán.

Číst více

Nejčastější diagnózy, se kterými pracujeme jsou bolesti zad, šíje, bederní páteře; zablokovaná žebra; bolesti Achillovek, patní ostruhy; skolióza páteře; artróza kloubů a další.

1 300 Kč

Individuální terapie

Terapie pro klienty, co absolvovali vstupní vyšetření na základě jejich rehabilitačního plánu. Zahrnuje také mimo jiné pasivní techniky (myofasciální uvolnění měkkých tkání a protažení svalů) a pohybovou terapii – stabilizační, posilovací a relaxační cvičení pro obnovu správných pohybových stereotypů a zlepšení celkového nastavení těla.

Terapie od 600 Kč

Dětská fyzioterapie od 4 let

Fyzioterapie u dětí od 4 let se zaměřuje na poskytování terapeutické péče a podpory fyzického zdraví a pohybového rozvoje ve věku, kdy se děti aktivněji účastní různých fyzických aktivit a začínají rozvíjet složitější motorické dovednosti.

Vstupního vyšetření se účastní rodič, aby mohl doplňovat důležité informace o zdravotním stavu dítěte.

1 200 Kč

Kineziotaping

Aplikace bavlněné elastické pásky na tělo člověka pro podporu a stabilitu svalů a kloubů bez jakéhokoliv omezení rozsahu pohybu. Různé techniky aplikace zlepšují nastavení a fixaci kloubů, podporují uvolnění svalů a zlepšují prokrvení a tok lymfy v dané oblasti.

100 - 400 Kč (cena se odvíjí dle spotřeby materiálu a složitosti tejpování)

Přístrojová terapie

V naší klinice používáme jen ty nejlepší rehabilitační přístroje a moderní fyzikální metody.

Vysokovýkonný laser

Fotomechanická vlna laseru ovlivňuje nervy, což vede k úlevě od bolesti. Dochází ke zvýšení cirkulace krve, k lepšímu okysličení a biostimulaci (podpoře hojení). Vysoký výkon laseru a akumulace dávky laseru způsobují výrazné termické účinky.

Číst více

Vysokovýkonný laser oproti běžné nízkovýkonné terapii kombinuje vlnové délky od 650nm do 1094nm, což v rámci jedné aplikace ošetří tkáně jak povrchové, tak i hlouběji uložené. Díky vysokému výkonu laseru je terapie kratší. Nejčastější diagnózy, se kterými pracujeme jsou epikondylitidy a entezopatie (bolesti úponů svalů), svalová poranění a poranění kloubů (distorze), plantární fascitidy nebo pooperační jizvy.

500 Kč

Radiální rázová vlna

Rázová vlna pomáhá nastartovat regeneraci chronických bolestivých stavů. Pomocí akustických vln (rázů) dochází uvnitř tkání k mikromasáži, díky které se v buňkách podněcuje regenerační proces. Dochází tak k novotvorbě kapilár, a tím k lepší výživě tkání, a také ke zvýšení produkce kolagenu. Terapie přináší rychlou úlevu od bolesti.

Číst více

Nejčastější diagnózy, se kterými pracujeme jsou tenisový a golfový loket, patní ostruhy, regenerace svalů, šlach a kostí a chronické záněty.

700 Kč

Vysokoindukční magnetoterapie

Mezi hlavní účinky vysokoindukčního elektromagnetického přístroje o unikátním výkonu až 3 Tesla patří zejména analgetický efekt, podpora hojení zlomenin, kloubních artróz, svalová relaxace.

Energie proniká do hloubky až 10 cm a je schopna pozitivně ovlivnit problémy v oblasti svalů, vazivových struktur a kloubů. Dále má léčebné účinky na nervové a urologické potíže. 

Číst více

Terapie vysokoindukčním elektromagnetickým stimulátorem přináší rychlou úlevu od akutní i chronické bolesti. 

Nejčastější diagnózy, se kterými pracujeme jsou artróza, degenerativní změny páteře, výhřez meziobratlové ploténky, svalové spazmy nebo akutní lumbago.

600 Kč

Radiofrekvenční ošetření (Tecar terapie)

Moderní fyzikální terapie, která má široké využití v terapii díky dvěma režimům, které se dají kombinovat. Tecar terapie působí do hloubky tkání, ve kterých dochází k výrazným termickým účinkům. Ve tkáních dochází k nastartování reparačních a regeneračních procesů pro urychlení hojení.

Číst více

Nejčastější diagnózy, se kterými pracujeme jsou akutní traumata svalů, šlach, vazů i kostí, artrózy kloubů a degenerativní onemocnění páteře, akutní lumbago, syndrom rotátorové manžety ramene, impigement syndrom ramene nebo tenisový/golfový loket.

700 Kč

Vysokoindukční magnetoterapie pánevního dna na potížé s inkontinencí

Vysokoindukční magnetický stimulátor pro bezobslužnou, neinvazivní, bezbolestnou a efektivní léčbu všech druhů inkontinence. Standardní doba terapie na přístroji UI Cube je 20 minut a přístroj je schopný zajistit za tuto dobu tisíce kontrakcí svalů pánevního dna.

Jedná se o komfortní a neinvazivní terapii, která přináší rychlé výsledky. Terapie je vhodná jak pro ženy tak pro muže.

650 Kč

Vysokoindukční magnetoterapie na potíže s prostatou a erektilní dysfunkcí

Terapie využívaná jak u žen v rámci inkontinence a posílení pánevního dna, nebo u mužů při potížích s prostatou a erektilní dysfunkcí.

Terapie probíhá na speciálním křesle se zabudovaným vysokovýkonným magnetem, který vysílá impulzy a za Vás tedy posiluje v pánevní oblasti dané svalstvo pro řešení těchto potíží. Terapie trvá 20 minut, kdy je klient v komfortu svého oblečení.

Doporučujeme terapii opakovat 4-8x.

650 Kč

Spinální dekompresní terapie

Terapie je založena na principu mechanického tahu, metoda dekomprese je pokročilou a bezpečnou formou léčby.
Spinální dekompresní terapie je doporučována u pacientů trpící těžkými bolestmi zad. Většina těchto bolestí vzniká z degenerativního onemocnění páteře, jako například výhřezy plotének, ischias či facetový syndrom.

1 500 Kč

Fyzioterapie s pomocí Alter G Antigravitačním trenažérem

Antigravitační trenažér chůze se snižování vlastní hmotnosti pacienta, bez nutnosti jeho fixace do závěsného systému. Rozsah 20−100 % hmotnosti. Délka terapie záleží na obtížích pacienta, jeho schopnostech a uvážení terapie fyzioterapeutem.

Číst více
  • Včasné, bezpečné a bezbolestné cvičení
  • Bez omezení přirozeného stereotypu chůze
  • STRIDE SMART – objektivní hodnocení dat v reálném čase, analýza chůze, záznam bolesti a optimalizace rehabilitace

Nejčastější aplikace:

  • po operaci a úrazech dolních končetin
  • trénink chůze neurologických pacientů
  • snižování tréninkového zatížení a zvyšování fyzické kondice
  • snížená koordinace pohybového ústrojí
  • Body shaping a redukce tukové tkáně v estetických aplikacích
850 Kč

Alter G Via - Antigravitační trenažér pro sportovní účely

Antigravitační trenažér chůze je samozřejmostí i pro trénink sportovců.

Výjimečnost AlterG spočívá právě v antigravitačním efektu. Je schopný snížit při terapii hmotnost pacienta až o 80 %. Po snížení vlastní váhy může pacient absolvovat trénink chůze/běhu, který by za normálních okolnosti nebyl schopný podstoupit.

Číst více

VIA kombinuje patentovanou technologii diferenciálního tlaku vzduchu (DAP), intuitivní dotykové rozhraní, analýzu chůze v reálném čase a video monitoring – to vše umožňuje maximální bezbolestnost a bezpečnost při chůzi a běhu v uzavřeném kinetickém řetězci s podporou tělesné hmotnosti.

350 Kč