Vaše “Beauty Studio” domů

Současnost nabízí široké možnosti estetické medicíny, ať už hovoříme o dermatologických zákrocích, procedurách v estetických salonech nebo terapii v domácím prostředí. Výstřelky krásy přicházejí a odcházejí, ale každý z nás si uvědomuje důležitost péče o vlastní tělo a pleť. Každý z nás má jinou denní rutinu a individuální přístup k péči o své zdraví a krásu. Tak jako krása začíná získávat stále více podnětů ze světa vědy a medicíny, tak naše přístroje pro estetickou medicínu vám mohou přinést hned řadu výhod a slibné výsledky z pohodlí domova. I když chápeme, že při současných nových trendech v oblasti estetické medicíny může být volba toho správného přístroje poměrně náročná.

Přístroje Dr.4ever upřednostňují alternativu domácí péče před péčí na estetických klinikách. Naše přístroje využívají různé formy energie, jako je LED světlo, technologie mikrovibračních masáží a mikroproudů, nebo technologie HIFU – vysoce intenzivního ultrazvuku. Přístroje s LED světlem jsou velice oblíbené pro svoji schopnost zjemnit drobné linky a vrásky, zvýšit zářivost a kolagen a poskytnout uklidňující časový limit pro péči o sebe. V krátké době díky mikroproudům přístroje Dr4ever pomáhají k stimulaci svalů v obličeji a zpevňují pokožku. Dochází také ke stimulaci kolagenu a elastinu, díky čemuž je pokožka hladší a celkově vypnutější.

Můžete si zvolit hned z několika variant. Záleží jen na problému, který byste chtěli vyřešit. Dr4ever nabízí 7 různých přístrojů v oblasti esteticky terapie, z nichž je šest přístrojů zaměřených na oblast obličeje, krku a dekoltu a jeden na oblast břicha, hýždí, stehen, lýtek a paží. Při výběru přístroje na ošetření obličeje záleží na tom, kolik funkcí od daného přístroje očekáváte. U všech přístrojů Dr4ever je to kombinace některých z funkcí galvanizace (mikroproudů), mikrovibrací, LED světla nebo technologie HIFU (neinvazivního fokusovaného ultrazvuku).

THINBE

Máte-li zájem o terapii pro celé tělo, vhodnou variantou pro vás je radiofrekvenční přístroj THINBE s LED světlem, který zlepšuje krevní oběh, vypíná pokožku a dodává ji pružnost. Přístroj je zejména určen pro ošetření břicha, hýždí, stehen, lýtek a paží. THINBE povznese váš domácí Body Shaping na vyšší úroveň.

ECLORE

Přístroj ECLORE nabízí elektroléčbu, mikrovibrace, LED světlo a zahřátí až na 42°C. Pracuje ve dvou režimech. Prvním je režim obličeje, který dodává pokožce vitalitu a vyhlazuje drobné linky a vrásky. Druhým je režim vyhlazení pro lepší pružnost a vyhlazení oslabených kožních bariér.

HOMETHERA

Nejmodernější domácí přístroj HOMETHERA pro HIFU terapii (neinvazivní vysoce intenzivní fokusovaný ultrazvuk) s větší aplikační plochou. Terapie zvyšuje hydrataci, pružnost a pevnost pokožky. Vhodný pro oblast obličeje, krku a dekoltu, kde napomáhá redukci vrásek, podporuje regeneraci a omlazuje vzhled.

FLORECER

FLORECER napomáhá vitalizaci kolagenu dodáním 42 °C tepla do pokožky a galvanický mikroproud zlepšuje vstřebávání kosmetiky. Mikrovibrační masáž a vlna červeného světla 560-680 nm udělají pokožku hladší a pružnější. Přístroj poskytuje celkově 4 režimy vyhřívání, bělení, režim proti stárnutí a lifting.

TOUCH ME

TOUCH ME kombinuje mikroproud, mikrovibrace a barevné LED světlo pro hladkost a pružnost pokožky. Jedinečný design a titanová masážní hlavice zajišťuje šetrnost vůči pokožce, a proto je vhodný také na jemnou oblast obličeje (oči a nos).

PLANIC

Profesionální domácí péče s přístrojem PLANIC, který disponuje funkcemi 3v1 plazma, galvanizace a mikrovibrace. Přístroj zklidňuje projevy akné a atopické pokožky. Díky galvanickým mikrovibracím a plazma energii výrazně zefektivňuje absorpci kosmetických přípravků do pokožky.

INNOLIF

Přístroj INNOLIF, jako neinvazivní lifting, patři mezi nejmenší HIFU přístroje na světě pro použití kdekoliv a kdykoliv. Vhodný pro každodenní péči o obličej s viditelným okamžitým i déle trvajícím efektem.

Kromě investice do dlouhodobějšího řešení vašich problémů vám přístroje Dr.4ever umožní starat se o pleť a tělo kdekoli a kdykoli. Netrapte se vyřizováním zbytečně časově a finančně nákladných návštěv klinických center, když se vám nabízí mnoho dalších alternativních řešení. My myslíme i na ty, kteří se nemohou dostat do ordinace, a nebo jim to stěžuje jejich pracovní či studijní program. V závislosti na vašich cílech nemusíte nutně utrácet.

Naše společnost pro vás nabízí širokou škálu certifikovaných zdravotních prostředků, které jsou na českém trhu už pár let. Stále dbáme na výběr čistě zdravotnicky certifikovaných přístrojů Dr.4ever. Nezapomínejte na to, že i přesto že v současnosti nemáte žádný problém, můžete po našich výrobcích sáhnout jako po jedné z alternativ prevence. Jsou také skvělou volbou pro použití mezi profesionálním ošetřením, jako udržování péče o vaše zdraví a krásu. Pokud jde o vaše tělo nikdy není příliš brzo.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *