Také vás napadlo, jak by bylo báječné, kdyby se tuk dokázal proměnit ve svaly? Dnes už v našim centru tahle možnost existuje. To vše je možné díky přístroji Salus Talent Pro AES, ktorý stimuluje svaly a podporuje jejich růst. Možná vám toto všechno připadá neuvěřitelné a říkáte si, v čem spočívá háček. Můžeme vás ujistit, že nespočívá v ničem, protože je to naprosto jednoduché – splníme vám sen o dokonalém těle bez vaší námahy a výsledek bude viditelný za opravdu krátkou dobu.

Posilujte svaly s přístrojem Salus Talent Pro AES

Jedná se o rychlý a účinný nechirurgický zákrok, umožňující dosáhnout estetického svalnatého vzhledu a vybudovat svalovou hmotu, kterého lze jinak stěží dosáhnout v tak krátké době. Zákrok mohou podstoupit muži i ženy. Salus Talent Pro AES je elektromagnetické zařízení vysoké intenzity, které vám umožní získat pevnější tělo, díky čemuž se budete cítit skvěle. Ošetření je neinvazivní, naprosto bezbolestné a s nulovou rekonvalescencí. Terapie na rozdíl od běžného cvičení nezatěžuje vaše klouby a páteř.

Zatímco při zákroku ležíte, vaše tělo podává 100% výkon. Představte si, že za 30 minut uděláte 20 000 sklapovaček nebo dřepů, a to vše bez dřiny a propocených hodin v posilovně. Tato revoluční metoda je využívána ale taká aktivními sportovci jako podpůrný trénink, ale i matky po porodu, které potřebují znova nastartovat své břišní svalstvo.

Terapie elektromagnetem je cílená, izolovaná a velmi výkonná. Intenzita 30minutové terapie je daleko vyšší, než je člověk schopen dosáhnout během běžného cvičení. Během terapie se ovšem nezpotíte jako během vydatného cvičení a po terapii vás odmění pouze pocit intenzivní stimulace daného svalu.

Kdy poznáte rozdíly?

Viditelný výsledek, který zajistí už 1 ošetření, je patrný už několik dní po zákroku a během následujících několika týdnů se postupně stává ještě výraznějším. Pro opravdu dechberoucí výsledek obvykle doporučujeme 2 a více ošetření, přičemž konkrétní počet navrhne odborný tým kliniky po odborné konzultaci. Po 4 ošetřeních můžete očekávat výsledek, který lze přirovnat ke třem měsícům fitness cvičení.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *