Zbavte se pomerančové kůže

Celulitida je estetickým i zdravotním problémem, který postihuje mnoho žen. Vzniká z různých faktorů, včetně nedostatečné funkce lymfatického systému a intoxikace organismu. Pokud chcete bojovat s celulitidou, je důležité pečovat o celkové zdraví vašeho těla. Zde je několik tipů, jak se celulitidy léčit:

1. LYMFODRANÁŽ

Přístrojová lymfodrenáž má nezastupitelné místo v terapii lymfatických otoků a redukci celulitidy. Principem terapie je působení mírného tlaku na podkoží lymfatické cévy. Dochází ke stimulaci lymfatického oběhu, čímž se zrychluje vstřebávání nadbytečných odpadních látek v podkoží. Proces rozproudění lymfy může být prováděn odborníky v salonech, nebo si můžete provádět masáže doma. Pohyb je také důležitý, jako například rychlá chůze, běh nebo jiný sport, který podporuje průtok lymfy.

2. PITNÝ REŽIM

Dostatečný pitný režim je klíčový pro zlepšení stavu celulitidy. Pokud pijete málo vody, může se celulitida zhoršit. Vyhněte se alkoholu, nikotinu a výrobkům z bílé mouky.

3. RÁZOVÁ VLNA

Pomocí akustických vln (rázů) dochází uvnitř tkání k mikromasáži, díky které se v buňkách podněcuje regenerační proces. Dochází tak k novotvorbě kapilár, a tím k lepší výživě tkání, a také ke zvýšení produkce kolagenu. Prostřednictvím profesionálního přístroje RPW lze šetrně, neinvazivně, bezbolestně a s dlouhodobým účinkem ošetřit celulitidu. Procedura stimuluje metabolismus, zrychluje vylučování odpadních látek z těla, podporuje krevní oběh a cirkulaci lymfy, zpevňuje tkáň a kůži, a dodává jí přirozeně mladistvý vzhled. Bonusem je také relaxační a wellness účinek na tělo i mysl.

Je důležité si uvědomit, že celulitida může být způsobena různými faktory, včetně hormonů, životního stylu a genetiky. Zbavit se celulitidy vyžaduje trpělivost a čas. Neexistuje žádné magické řešení, které by celulitidu okamžitě odstranilo. Buďte trpěliví a držíme vám palce, abyste dosáhli svého cíle co nejdříve.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *