Jak získat pevné břicho bez každodenní návštěvy posilovny a přípravků na spalování tuku?

Pokud jste vynaložili veškeré úsilí do cvičení a odřekli jste si mnoho dobroty, ale stále čekáte na vytvoření skvělého „sixpacku“, nezoufejte. Zde je 5 tipů, jak získat pevné břicho, které se vám neztratí.

ZAPOMEŇTE NA “ZABIJÁKY” TUKU

     Pilulky slibující spalování tuků jsou většinou jenom marketingovým tahem. Skutečné účinky těchto produktů na redukci tuku jsou minimální, zejména u těch, kteří chtějí dosáhnout výrazných výsledků. Pokud se soustředíte na tuk v oblasti břicha, platí jednoduché pravidlo…

CVIČTE CELÝM TĚLEM, NEJEN AEROBNĚ

     Je pravda, že spalování tuků začíná až při určité zátěži a tepové frekvenci. Avšak při tvarování břicha nestačí pouze zhubnout, je také důležité posílit svaly. Zaměřte se na cvičení, která posilují hluboké svaly středu těla (břišní svaly, svaly kolem páteře, pánve a bránice, tzn. CORE). Tím nejen posílíte břicho, ale také zlepšíte koordinaci, stabilitu a držení těla, což vás bude opticky zužovat.

NEPOČÍTEJTE KALORIE

     Buďte k sobě laskaví. Je pravda, že redukce tuku v oblasti břicha znamená, že přijaté kalorie nepřekračují spotřebované. Nicméně přílišný důraz na počítání kalorií vás může dostat do pasti. Budete neustále přemýšlet o jídle, příprava pokrmů se stane noční můrou a nakonec si ani nebudete užívat každé sousto. Místo toho je lepší rozumně myslet na to, aby váš talíř byl nasycující, výživný a zároveň s nižším obsahem kalorií. Zaměřte se na ovoce, zeleninu, celozrnné obilniny a potraviny bohaté na bílkoviny s nízkým obsahem tuku (ryby, drůbež, tvaroh). Tyto potraviny vám dodají hodně energie s minimálním množstvím kalorií, takže se můžete najíst a zároveň si udržet štíhlou linii.

JÍDLO PO CVIČENÍ

     Toto je ideální okamžik pro doplnění energie. Po cvičení vaše tělo potřebuje obnovit energii a vy mu můžete pomoci. Navíc v tomto období se veškeré živiny a kalorie dostávají přednostně do svalové tkáně namísto ukládání jako tuk. Samozřejmě, s mírou. Pokud vás ale přepadne hlad, vyberte si jídlo s rozumem. Kvalitní maso doplňte vlákninou bohatou přílohou, jako jsou fazole.

POKUD VŠECHNY PŘEDCHOZÍ SNADNÉ A POSTUPNÉ TIPY SELHÁVAJÍ

     Bojujete s tímto problémem měsíce nebo dokonce roky a situace se nelepší, nebo dokonce zhoršuje v důsledku dalších faktorů, jako jsou těhotenství a porod? Neztrácejte naději a připusťte si možnost pocítit se skvěle v oblasti břicha, o kterém se nebudete stydět na pláži. Vyzkoušejte náš unikátní přístroj pro posílení a budování svalů. Dosáhněte své vysněné postavy jednoduše, bezbolestně a bez cvičení. Jedná se o rychlý a účinný nechirurgický zákrok, umožňující dosáhnout estetického svalnatého vzhledu a vybudovat svalovou hmotu, kterého lze jinak stěží dosáhnout v tak krátké době. Zákrok mohou podstoupit muži i ženy. Salus Talent Pro AES je elektromagnetické zařízení vysoké intenzity, které vám umožní získat pevnější tělo, díky čemuž se budete cítit skvěle. Ošetření je neinvazivní, naprosto bezbolestné a s nulovou rekonvalescencí. Terapie na rozdíl od běžného cvičení nezatěžuje vaše klouby a páteř.

     Viditelný výsledek, který zajistí už 1 ošetření, je patrný už několik dní po zákroku a během následujících několika týdnů se postupně stává ještě výraznějším. Pro opravdu dechberoucí výsledek obvykle doporučujeme 2 a více ošetření, přičemž konkrétní počet navrhne odborný tým kliniky po odborné konzultaci. Po 4 ošetřeních můžete očekávat výsledek, který lze přirovnat ke třem měsícům fitness cvičení.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *